Stovykla “Įkvėpk nuotykius”

Rugpjūčio  25-29 dienomis pajūryje vyko stovykla “Įkvėpk nuotykius”, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos padavėjo-barmeno specialybės mokinys Laimutis Šlepetys. Stovykla “Įkvėpk nuotyki