Anykščių naujų vėjų bendruomenė, kartu su partneriais Anykščių miesto VVG ir Alantos technologijų mokykla, vykdo projektą „SMULKAUS IR VIDUTINIO VERSLO PLĖTRA ANYKŠČIŲ MIESTE PER GYVENTOJŲ VERSLUMO SKATINIMĄ“.

Projekto esmė – smulkaus ir vidutinio bei socialinio verslo plėtra Anykščių mieste per priemonių suteikimą. Projekto dalyviams bus teikiamos konsultacijos verslo pradžios ir plėtros klausimais, bus organizuojami mokymai ekonominio aktyvumo skatinimo temomis. Projektu numatoma įrengti patalpas ir įsigyti įrangą reikalingą verslui (įskaitant savarankišką darbą) pradėti ir perduoti verslui (įskaitant savarankišką veiklą) pradedančiam subjektui laikinai valdyti.

Projekto įgyvendinimo metu siekiame paskatinti jaunus verslo subjektus kurti ir išlaikyti 5 kompiuterizuotas darbo vietas (3 fotografams, 1 buhalteriui ir 1 grafikos dizaineriui), profesionalią foto studiją ir 3 automechanikos dirbtuves, kurios yra lokalizuotos Alantos technologijų mokykloje. Taip pat projekto dalyviams viso projekto įgyvendinimo metu bus teikiamos konsultacijos ir organizuojami mokymai verslo pradžios ir plėtros klausimais.

Tikimės, kad projektas jaunuosius verslininkus pastūmės drąsiau registruoti savo veiklą, o suteiktos darbo vietos ir organizuojami mokymai bus puikus atspirties taškas siekti daugiau ir tobulėti.

Dėl dalyvavimo projekte ir detalesnės informacijos prašome kreiptis:

Tel.: +370 655 95117

naujuvejubendruomene@gmail.com

Projektas finansuojamas iš Europos Sanglaudos fondo

anyksciu_proj


Category: Anykščių filialas , Projektai