Šią savaitę pradėjome aktyviai. Pirmadienio popietę mokiniai susirinko į netradicines futbolo varžybas, Futbolo dienai paminėti.

Pasiskirstę į dvi komandas pradėjo salės futbolo rungtynes su ne visai tradiciniu kamuoliu. Sekėsi neblogai, pasibaigus kėliniui rezultatas buvo vis dar lygus 0:0. Pertraukos metu, žaidėjai gavo progą parodyti individualius įgūdžius bei komandinio darbo ypatumus.

Po smagių užduočių, pasukę ir galvas abi komandos galutinai išsiaiškinti kurie nugalės stojo į dvikovą jau tradiciniam salės futbolui. Šįkart abiems komandoms pavyko pajusti įvarčių skonį, tad kova buvo įnirtinga.

Galutinis varžybų rezultatas 22:18. Nugalėtojais tapo komanda TAIFŪNAS, kurios pagrindą sudarė anykštėnai. Antrieji liko ČIKISTAN (jungtinė Molėtų bei Vilkaviškio rajonų mokinių komanda).

Dėkojame dalyviams bei mokytojoms Linai bei Arūnei.

Category: Renginiai , Sportas , Sveikata