Gruodžio 13-ą dieną, mūsų mokykloje šurmuliavo tradicinė kalėdinė mugė “Verslas, amatai ir tautodailė kaime”.

Renginio atidarymo žodį tarė VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos direktoriaus pavaduotoja Inga Kavaliauskienė, kuri dėkojo visiems atvykusiems dalyviams bei svečiams, džiaugėsi matydama amatininkus, kurie kiekvienais metais atvyksta su vis gražesniais ir patrauklesniais dirbiniais. Taip pat sveikino ir pirmą kartą pasiryžusius sudalyvauti ūkininkus, kurie pagausino prekių asortimento įvairovę. Šiems žodžiams antrino ir Molėtų rajono meras – Stasys Žvinys, administracijos direktorius Saulius Jauneika.

Po garbingų šeimininkų ir svečių žodžio visus susirinkusius sveikino ir kvietė šokio ritmu įsisukti į šventinį šurmulį Molėtų jaunimo šokių kolektyvas „Molėtukas“.

Renginio dalyviai kvietė netik įsigyti gaminių, tačiau mielai pasakojo apie produktų gaminimo subtilybes, vaizdžiai pasakojo, kaip spaudžiamas kanapių  aliejus ar sukamas medus, kaip išsirinkti kokybiškiausią produktą, į ką atkreipti dėmesį. Renginio svečiai džiaugėsi galimybe paragauti gaminių ir patiems įvertinti.

Mugės uždaryme buvo padėkota renginio dalyviams, įteiktos padėkos ir simboliniai prizai. O mugės svečiai traukė namo pilnais krepšiais mugėje įsigytų gėrybių.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, linkime gražių žiemos švenčių ir lauksime jūsų dar kartą apsilankant pas mus.


Category: Projektai , Renginiai , Svečiai , Verslas